05.08.2017 tarihli ve 30145 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Ceza Muhakemesinde Uzlaştırma Yönetmeliği m.51 uyarınca “Uzlaştırmacı Eğitimi” alanında Sakarya Üniversitesi yetkilendirilmiştir.
Ana Sayfa
Teslimat ve İade Şartları

Teslimat ve İade Şartları


SAÜSEM'den alınacak her eğitim internet üzerinden online olarak verileceği için kargo yada kurye ile gönderim olmayacaktır. Online sisteme giriş bilgileri eğitim tarihinde e-mail/sms ya da diğer iletişim kanalları ile tarafınıza gönderilecektir. Kayıt olduktan sonra kayıt esnasında belirtilen mail adresinde herhangi bir mail yok ise lütfen gereksiz/spam kutusunu kontrol ediniz.

İADE Şartları
SAÜSEM'den satın alınan eğitime giriş yaptıktan sonra içeriklerin kopyalanması durumundan dolayı cayma hakkı yoktur fakat eğitime giriş yapmadan yedi (7) gün içinde cayma hakkı vardır. İade işlemi, alışveriş kredi kartı ile yapılmış ise kullanılan kredi kartına 2 hafta içinde şayet eft/havale ile ödeme yapılmışsa eğitime başvura yapacak kişiler resmi dilekçe ile ıslak imzalı başvuru yapacaktır. Başvurusu incelenen kişilerin ödemeleri, ödeme yapılan banka hesabına iade edilecektir.


Gizlilik ve Çerez Politikası - Mesafeli Satış Sözleşmesi - Teslimat ve İade Şartları